Články

Předseda ODS Petr Nečas v Hradci Králové

31. března 2013 | autor: | zdroj: ODS Hradec Králové
Ve čtvrtek 28. března 2013 navštívil Královéhradecký region předseda vlády ČR, předseda ODS RNDr. Petr Nečas, kterého přivítala v našem regionu poslankyně, předsedkyně regionálního sdružení Mgr. Zdeňka Horníková.
V odpoledních hodinách se Petr Nečas setkal v Hotelu Černigov v Hradci Králové se zástupci Krajské hospodářské komory, s podnikateli a následně na tiskové konferenci i s novináři. Tohoto i dalších setkání se zúčastnili také místopředseda Evropského parlamentu, místopředseda SMO ČR a hradecký zastupitel Oldřich Vlasák, předseda Oblastního sdružení ODS Hradec Králové, člen Výkonné rady ODS a poslanec Pavel Staněk. Petr Nečas zavítal také mezi starosty a místostarosty za ODS Královéhradeckého kraje a společně s regionální radou proběhla diskuse o dalším směrování ODS s programem nazvaným AGENDA 2014. V závěru návštěvy se předseda ODS setkal s domovskou členskou základnou ODS.

Hlavními tématy celé návštěvy předsedy ODS Petra Nečase bylo další postavení ODS ve vládní struktuře a příprava na volební rok 2014.

Více naleznete ZDE
Všechny fotografie naleznete ZDE

 

Zpět